Послуги

Фрезерні роботи

Коли потрібно знайти підрядника, щоб замовити фрезерування металу, є сенс звернутися на виробництво з різноманітним верстатним парком і багатим досвідом розв’язування аналогічних питань. Тільки такі компанії можуть гарантувати високу якість виконання проєктів у потрібній кількості та за розумною ціною.

Завод-виробник Maxima пропонує послуги професійної команди фрезерувальників, токарів і технологів. У нас ви знайдете обґрунтовану вартість фрезерувальних робіт по металу та створення деталей з урахуванням специфіки конкретного замовлення. Ми працюємо у сфері з 1997 року й маємо у своєму розпорядженні виробничі потужності для виготовлення партії практично будь-якого масштабу. Готові оперативно та компетентно створити виріб за документацією замовника, відповідно до стандартів і технічних вимог, які були вказані під час погодження проєкту.

Професійні фрезерні роботи в Maxima

На високопродуктивних верстатах з числовим програмним управлінням наші майстри займаються механічною обробкою металевих виробів будь-якої складності. Автоматизоване фрезерування, як сучасний технологічний процес, гарантує, що виріб буде створено з похибкою не більше 0,005 мм, без зайвих витрат матеріалу й часу.

Однак, крім використання модернізованого обладнання, важливу роль у процесі також відіграє майстерність персоналу та наявність необхідних компонентів для фрезерного верстата, щоб надані послуги відповідали вимогам навіть високоточного виробництва. Це може забезпечити тільки велике, стійке підприємство. Фахівці заводу Maxima виконують замовлення з хірургічною точністю, використовуючи всі необхідні інструменти для досягнення високих показників якості роботи.

Ми пропонуємо:

 • торцеве фрезерування по металу: вирізання віконець, канавок, відсічок, а також формування складних геометричних форм за допомогою різця зі сферичним кінцем;
 • кінцеве фрезерування, яке застосовується для формування уступів, пазів та іншої аналогічної обробки вертикальних і горизонтальних площин;
 • циліндричну обробку, здійснювану за допомогою фрез у зворотному положенні;
 • фасонне фрезерування для роботи з випуклими, вігнутими та іншими складними поверхнями і профілями;
 • периферійну обробку, яка використовується для створення багаторівневих пазів, зокрема силовим фрезеруванням (під час роботи на значних швидкостях з максимально точним зніманням металу);
 • зубчасте фрезерування металевих деталей на замовлення, наприклад, для створення обода зубчастого маховика.

Будь-який описаний тип обробки вимагає поетапного підключення декількох фахівців. З урахуванням того, в якому вигляді надходить завдання від клієнта (креслення, ескіз або зразок), а також умов конкретного проєкту, технолог розробляє виробничий процес та пише програму для фрезерування металу з ЧПУ. На цьому етапі є можливість створити графічне зображення деталі, узгодити його з замовником і мінімізувати ймовірність появи помилок або недоліків.

За виконання всіх процесів на нашому підприємстві відповідають професійні оператори. Вони мають профільну освіту, а також багаторічний досвід роботи з подібними завданнями та конкретним обладнанням.

Вартість фрезерування на нашому заводі

Крім підбору виду робіт для конкретного проєкту, на ціну послуги впливають такі чинники:

 • Тип матеріалу. Ми працюємо з вуглецевими та нержавіючими сталями, бронзою, латунню, алюмінієм та іншими сплавами.
 • Складність проєкту. У деяких випадках потрібно використовувати й додаткові види обробки, щоб створити деталь з потрібними експлуатаційними характеристиками.
 • Тиражність. Беремо в роботу як одиничні, так і великі промислові замовлення.

Звертайтеся до наших консультантів за телефонами, вказаними на сайті, або заповніть форму нижче, щоб розрахувати орієнтовну вартість, узгодити терміни та умови виконання проєкта.

Фрезерування на замовлення в Maxima – наші гарантії

Ми здійснюємо обробку всіх видів поверхонь: вертикальних і горизонтальних, похилих, фасонних, тривимірних, а також пазів і уступів. Тут ви можете замовити свердління, розточування, нарізання різьблення, роботу зі спіральними поверхнями, розкрій і відрізання металу, зубонарізку і шліфування.

Наша команда пропонує зручні умови співпраці з промисловцями та фізичними особами з усієї країни:

 • Індивідуальний розрахунок. Можете бути впевнені, що ви отримаєте якісні послуги фрезерування металу, вартість у розумних межах, ввічливе обслуговування, комфортний сервіс.
 • Чесність і порядність. Ми націлені на довгострокову співпрацю, тому уважно ставимося до кожного замовника.
 • Економія ресурсів клієнта. Фахівці Maxima працюють на обладнанні, яке періодично проходить технічний огляд. Сучасний верстатний парк і професіоналізм нашої команди дають змогу скоротити витрати виробництва, що зменшує вартість робіт.

Компанія гарантує, що кінцевий результат буде повністю відповідати умовам, переданим замовником перед початком роботи: ми з точністю дотримуємося необхідних допусків, габаритів та інших технічних вимог. Відправляємо замовлення в будь-який населений пункт нашої держави.

Звертайтеся в Maxima, щоб замовити послуги фрезерування металу в Україні у відповідальної та досвідченої команди професіоналів без переплат!