Послуги

Лазерне (плазмове різання)

Харківський завод-виробник Maxima пропонує послуги з професійної роботи з металопрокатом, серед яких лазерне різання металу з доставкою в Київ і по всій Україні. Цей інноваційний безконтактний метод відрізняється від термомеханічних способів металообробки тим, що за допомогою вузькоспрямованого потужного енергетичного променя дає змогу вирізати контури на аркушах з металів і сплавів, заощаджуючи час, матеріали та фінансові ресурси замовника. Наші виробничі потужності заточені під роботу як зі штучними замовленнями, так і з масовим виробництвом будь-яких обсягів.

Як здійснюється лазерне різання на нашому підприємстві
Подібну технологію обирають у разі, якщо для розв’язання задачі потрібно створити високоточну деталь з листового металу з передбачуваними і стабільними механічними властивостями за заданими в КД технічними параметрами. Робота складається з таких основних етапів:

Підбір характеристик для оптимізації виробництва. На підставі технічного завдання наші фахівці складають кошторис з урахуванням особливостей замовлення. На цьому етапі залежно від складності завдання ми враховуємо необхідну кількість матеріалу, процедур і циклів роботи верстата. Це дає змогу прорахувати вартість лазерного різання металопрокату індивідуально для кожного клієнта, мінімізуючи витрати сировини і часу.
Вироблення деталі. На нашому заводі розкроювання листа проводиться на високоточному європейському обладнанні за заданою траєкторією, яку контролює ЧПУ з сучасним програмним забезпеченням. Швидкість роботи обладнання – до 10 м/с, що значно перевищує будь-який аналогічний механічний процес. Кожен етап контролює вузькопрофільний фахівець. Саме такий підхід дає змогу гарантувати високу точність і очікуваний результат в обумовлений під час оформлення заявки час.
Контроль якості. Деталі, створені на нашому підприємстві, піддаються якісному контролю на всіх етапах виробництва. Це дає змогу створювати вироби з тонкою кромкою, вирізаючи їх за траєкторією будь-якої складності без дефектів.
Крім лазерного розкрою на верстатах з ЧПУ, металообробка може здійснюватися плазмовим методом, який підходить для складних профілів. Точний і рівний розріз без окалин і деформації має мінімальну похибку, що підходить як для типового виробництва, так і для високохудожніх виробів.

Переваги співпраці з Maxima для вашого бізнесу
Наша компанія працює у сфері послуг з механічної обробки матеріалів з 1997 року. За цей час ми напрацювали значну виробничу базу, стикалися із завданнями найрізноманітнішої складності та масштабності. Сьогодні наша команда надає цілий спектр послуг, тому, звертаючись до нас, ви можете закрити більшість технічних і виробничих питань без залучення додаткових фахівців. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і заощаджуємо час, гроші та нерви наших замовників, виконуючи роботу якісно, в строк і за прийнятною вартістю.

Звертайтеся в компанію Maxima, щоб замовити виробництво деталей за допомогою лазерного різання в Києві та з доставкою в будь-який інший населений пункт нашої країни.

Надішліть нам заявку