Послуги

Лазерне (плазмове) різання

Харківський завод-виробник Maxima пропонує послуги з професійної роботи з металопрокатом, серед яких лазерна різка металу з доставкою по всій Україні. Цей інноваційний безконтактний метод відрізняється від термомеханічних способів металообробки тим, що за допомогою вузькоспрямованого потужного енергетичного променя дає змогу вирізати контури на листах із металів і сплавів, заощаджуючи час, матеріали та фінансові ресурси замовника. Наші виробничі потужності заточені під роботу як із одиничними замовленнями, так і з масовим виробництвом будь-яких обсягів.

Як здійснюється лазерне різання на нашому підприємстві

Таку технологію обирають у разі, якщо для розв’язання задачі потрібно створити високоточну деталь з листового металу з передбачуваними і стабільними механічними властивостями за заданими в КД технічними параметрами. Робота складається з таких основних етапів:

  • Підбір характеристик для оптимізації виробництва. На підставі технічного завдання наші фахівці складають кошторис із урахуванням особливостей замовлення. На цьому етапі залежно від складності завдання ми враховуємо необхідну кількість матеріалу, процедур і циклів роботи верстата. Це дає змогу прорахувати вартість лазерного різання металів індивідуально для кожного клієнта, мінімізуючи витрати сировини та часу.
  • Вироблення деталі. Розкроювання листа на нашому заводі проводиться на високоточному європейському обладнанні за заданою траєкторією, яку контролює ЧПУ з сучасним програмним забезпеченням. Швидкість роботи обладнання  – до 10 м/с, що значно перевищує будь-який аналогічний механічний процес. Кожен етап контролює вузькопрофільний фахівець. Саме такий підхід дає змогу гарантувати високу точність і очікуваний результат в обумовлений під час оформлення заявки термін.
  • Контролювання якості. Деталі, створені на нашому підприємстві, піддаються якісному контролю на всіх етапах виробництва. Тому ми можемо створювати вироби з тонкою кромкою, вирізаючи їх за траєкторією будь-якої складності та без дефектів.

Крім лазерного розкрою на верстатах з ЧПУ, ми здійснюємо плазмову різку металу за розумною ціною. Цій метод рекомендований для складних профілів. Точний і рівний розріз без окалин і деформації має мінімальну похибку, що підходить як для типового виробництва, так і для високохудожніх виробів.

Переваги співпраці з Maxima для вашого бізнесу

Наша компанія працює у сфері послуг з механічної обробки матеріалів з 1997 року. За цей час ми напрацювали значну виробничу базу, стикалися з завданнями найрізноманітнішої складності та масштабності. Сьогодні наша команда надає цілий спектр послуг, тому, звертаючись до нас, ви можете закрити більшість технічних і виробничих питань без залучення додаткових фахівців. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і заощаджуємо ресурси наших замовників, виконуючи роботу якісно, в строк і за прийнятною вартістю. Наша компанія гарантує, що у нас лазерна різка металу по ціні буде максимально доступна навіть підприємству-початківцю.

Звертайтеся в компанію Maxima, щоб замовити виробництво деталей з доставкою в будь-який населений пункт нашої країни.