Послуги

Сталеве лиття

– це провідний метод виготовлення різних виробів зі сталі для безлічі промислових потреб. Подібний спосіб металообробки є найбільш підходящим, оскільки технологіями прокатки або деформації виготовити сталеву деталь неможливо.

Під час виробництва враховується кілька критеріїв:

  • кількість виливків;
  • вага;
  • форма деталі;
  • вимоги до якості виробів.


Виробництво здійснюється за допомогою заливки рідкого металу в заздалегідь підготовлену форму. Це найсучасніший, найефективніший і найекономічніший метод виготовлення. Форми і габарити деталей або заготовок у цьому випадку можуть бути різноманітними. Розглянемо найпопулярніші види сталі, що використовуються для лиття. Вуглецева сталь використовується тоді, коли до деталі не ставиться особливих вимог (не містить легуючих добавок). У тому разі, якщо виробу потрібно надати особливих властивостей, використовують леговану сталь (містить легувальні елементи, також буває низьколегованою і високолегованою).


Виготовлення можливе як за готовим виробом, так і за кресленнями, наданими замовником. Лиття дає змогу виготовляти вироби будь-якої складності з максимальною точністю, а застосування якісної сировини дає змогу зробити їх міцними та довговічними.

Надішліть нам заявку