Послуги

Зварювальні роботи

Професійні зварювальні роботи – основа тривалої та справної служби металоконструкцій і залізобетонних споруд. Незважаючи на те, що цю послугу пропонують навіть майстри-початківці з мінімальним досвідом, гарантувати клієнту гідний результат при роботі з завданням будь-якої складності можуть далеко не всі. Розцінки на зварювальні та монтажні роботи від приватників приваблюють доступністю, однак, тільки досвідчений майстер з відповідною кваліфікацією та доступом до цілого парку сучасного обладнання, що проходить періодичну атестацію, може створити справді якісний та естетичний шов, який прослужить не один десяток років.

Завод-виробник Maxima пропонує комплекс послуг: оцінка складності конструкції; створення креслень; підбір обладнання та інструментів з огляду на матеріали (у тому числі зварювальні); робота з відновлення та ремонту пошкоджених деталей; відправлення готового виробу транспортною службою. Також ми здійснюємо точну металообробку та монтаж металоконструкцій на об’єкті.

Які види зварювання ми надаємо

Наша компанія має в своєму розпорядженні повністю укомплектований парк професійного обладнання та інструментів, за допомогою яких надає наступні види зварювальних робіт за доступною ціною з доставкою в Київ та інші міста України:

 • газозварювання комплексів з арматури, каркасів споруд;
 • зварювання перекриттів (балок, ферм, колон та інших опорних конструкцій), анкерних каркасів;
 • зміцнення вхідних дверей за допомогою наварювання броньових накладок.

Крім будівельного спрямування, ми також працюємо з декоративними замовленнями – створюємо вироби для інтер’єру та екстер’єру приміщень: зварюємо елементи хвірток, воріт, арок, металевих ґрат, навісів, козирків, сходів тощо. У кожному випадку ціни на зварювальні роботи розраховуються індивідуально. На формування цього параметра впливає ряд критеріїв, наведених нижче.

Ціни на зварювальні роботи в Україні – прайс

Кожен проект оцінюється за такими умовами:

 • обсяг робіт: габарити та вага конструкції, товщина виробу, необхідна кількість швів;
 • вид матеріалу (його зварюваність);
 • складність (доступність місць з’єднання);
 • вид зварювання, включаючи оцінку конструкції та технологічної складності накладання шва;
 • необхідність включення механічної обробки та застосування додаткових заходів щодо покращення якості нероз’ємних з’єднань;
 • терміновість виконання замовлення.

Ціна на зварювальні роботи в Україні відрізняється по регіонах. У менеджерів нашого заводу ви можете уточнити, скільки коштуватимуть подібні послуги у Харкові, Києві та інших містах з урахуванням доставки.

Після оформлення заявки наш менеджер зв’яжеться з вами та поставить уточнюючі запитання. Замовнику потрібно вказати тип виробу, матеріал, габарити, кількість деталей, надати креслення. Якщо ви їх не маєте, наш проектний відділ допоможе створити необхідну документацію за вашим макетом.

5 причин замовити зварювальні роботи в Maxima

Ми пропонуємо якісно виконані зварювальні роботи, ціна на які доступна як на одиничні замовлення, так і масове виробництво. Крім того, ми гарантуємо:

 1. Всі види зварювальних операцій: аргонодугове, електродугове зварювання, напівавтомат.
 2. Атестований колектив зварювальників (не нижче 5-6 розрядів).
 3. Професійне оснащення, що проходить періодичний техогляд.
 4. Швидкий результат. Ми чітко дотримуємось обговорений умов, надаючи на першу вимогу клієнта повний прайс-лист на зварювальні роботи в Україні та пропонуючи кращий результат за оптимальною ціною.
 5. Зручні умови для тривалої співпраці.

За час існування компанії наш колектив стикався з завданнями різної складності та зміг сформулювати принцип, за яким ми працюємо вже понад 25 років: «Тільки чесні відносини з клієнтами та якісний результат роблять компанію міцною та перспективною». Ми націлені на тривалу співпрацю, тому уважно ставимося до кожного замовлення.

Звертайтесь до Maxima, щоб на практиці переконатися – професійна робота та відмінний сервіс доступні за обґрунтованою ціною!