Послуги

Токарні роботи

Серед усіх видів обробки токарні роботи по металу посідають одну з істотних позицій, адже дають змогу створювати вироби, без яких неможливий жоден сучасний виробничий процес. Ще не так давно фахівці виконували навіть складні технічні операції на стандартному механічному обладнанні – його потрібно було налаштовувати вручну. Сьогодні виготовити деталь із похибкою менше ніж 0.1 мм дають змогу верстати з ЧПУ. Парком саме таких сучасних високопродуктивних пристроїв укомплектований токарно-фрезерний цех на заводі-виробнику Maxima.

Токарні роботи на верстаті з ЧПУ забезпечують високу якість готового виробу, адже програмне управління дає змогу здійснювати тонке регулювання швидкості обертання шпинделя, ріжучого інструменту, а також інших параметрів процесу. У нашому штаті працюють тільки професійні програмісти-технологи та оператори верстатів ЧПУ. Кожен співробітник має досвід роботи із замовленнями різної складності та з конкретним обладнанням.

Ми пропонуємо токарну обробку металу на замовлення: чорнову, чистову і тонку. Працюємо з вуглецевими і легованими сталями, кольоровим металом, титановими та іншими сплавами. Наш завод розташовується в Харкові, однак, ми можемо виконати замовлення від клієнта з будь-якого куточка нашої країни і відправити вироби поштою.

Токарні роботи по металу: ціна, терміни


Maxima працює як з простими, типовими, так і складними, унікальними замовленнями. У кожному випадку вартість токарних послуг прораховується індивідуально, адже формується за такими критеріями:

тип і марка матеріалу, з якого зроблена заготовка;
геометричні особливості, габаритні розміри та вага виробу;
вимоги до якості обробки;
обсяг робіт.
Також ми надаємо послуги з токарної обробки металу терміново, однак, можливість швидкого виробництва залежить від завантаженості цеху і фахівців, тому її варто обговорювати безпосередньо з менеджером у момент формування заявки.

Як оформити замовлення


Для виконання завдання нам знадобиться така інформація від замовника:

  • конструкторська документація;
  • за наявності – зразок деталі;
  • опис сфери застосування, умов експлуатації та виробничого процесу, в якому бере участь деталь.


У вкладці “Контакти” ви знайдете фізичну адресу нашої компанії, куди можна відправити модель-зразок, а також електронну пошту – для схем, ескізів та інших документів.

Послуги “токарні роботи по металу” в Maxima


Уже понад 25 років наша компанія допомагає клієнтам бути впевненими, що використовувані ними деталі, елементи вузлів або блоків, створених силами наших фахівців, ідеально впишуться в необхідний технологічний процес, ставши гарантією його безперебійної роботи. До нас звертаються представник дрібних, середніх і великих промислових підприємств по всій Україні за запитом “токарні роботи по металу”. Ми готові запропонувати такі умови співпраці:

  1. Робота із замовленнями будь-якого розміру. Вигідне виробництво як штучних, невеликих партій, так і багатосерійних тиражів.
  2. Чітке дотримання необхідних характеристик, зазначених у КД. Незалежно від розміру партії, всі її складові будуть створені з параметрами, що відповідають очікуванням.
  3. Комплексні послуги металообробки. Ми здійснюємо будь-які види механічної обробки, зокрема фрезерування, послуги свердління, зварювання, точна металообробка тощо.
  4. Гарантія якості.Токарні роботи по металу на замовлення в нашій компанії включають контроль технологічного процесу і кожної виробленої деталі. Ми не допускаємо браку і надаємо покупцеві тільки перевірений, якісний товар.
  5. Орієнтація на тривалу співпрацю. Ми пропонуємо вигідні умови для постійних і оптових клієнтів.

Дізнатися більше про те, як оформити токарні роботи на замовлення в нашій компанії, ви можете за телефонами, вказаними на сайті. Менеджери проконсультують і розкажуть вам про можливі умови та вартість виробництва необхідної партії виробів.

З питань якісної металообробки звертайтеся до заводу-виробника Maxima: ваша вигода – це наш успіх!